Moja historia z rysowaniem rozpoczęła się od wpisu do mojego pamiętnika. Kiedy chodziłem do II klasy Szkoły Podstawowej prosiłem koleżanki i kolegów, aby wpisywali się do niego. Trwało to jakiś czas. Jednak pewnego dnia przeglądając wpisy zauważyłem jeden szczególny: "Umiesz rysować!!". To właśnie wtedy postanowiłem, że wezmę się za to ostrzej.

Kiedy dwanaście lat temu przeprowadziłem się na Ursynów, zacząłem uczęszczać na kółko plastyczne do Domu Kultury "Imielin". Chodziłem na zajęcia do pracowni rysunku

i malarstwa przez 3 lata. Przez ten czas uczyłem się podstaw. Oprócz tego wyjeżdżałem na różne plenery malarskie organizowane przez D.K. W Janowie Lub. i w Potoczku nauczyłem się malować pejzaże, a w deszczowe dni - martwe natury.

Później skończyłem Podstawówkę i zacząłem chodzić do Prywatnego Liceum Sztuk Plastycznych. Tam nauczyłem się m.in. budować makiety, co stało się moim ulubionym zajęciem, a wystawiennictwo - ulubionym przedmiotem. Również w liceum były wyjazdy m.in. do Serw i Zakopanego na plenery malarsko-rzeźbiarskie.

Podczas liceum w D.K. było organizowanych wiele moich wystaw. Później zaprzestałem chodzić na zajęcia plastyczne, ponieważ zbliżała się matura i obrona prac dyplomowych.

Kolejną szkołą, do której zacząłem uczęszczać była i nadal jest Warszawska Szkoła Reklamy!!!

Jeżeli chodzi o mnie jako osobę to jestem zdecydowanym, 100% optymistą. Potrafię rzeczy nieprzyjemne zamienić w jak najbardziej przyjemne. ;o) Uwielbiam się śmiać. Moim ulubionym powiedzonkiem jest: "Śmiech to zdrowie". I chyba rzeczywiście tak jest - śmieję się już kilkanaście ładnych lat (oczywiście z przerwami) i choruję zawsze tylko w styczniu i to w dodatku krótko!!! Rzecz jasna bywają niemiłe momenty, podczas których poważnieję. Ale tylko na parę chwil. Nie przyjmuję do wiadomości tego, że coś jest źle. Staram się cieszyć życiem.

Jeżeli chodzi pracę i obowiązkowość to jestem w 90% doskonały. Nienawidzę jak coś jest zrobione byłe jak. Jestem drobiazgowy, staranny, u mnie wszystko musi być zapięte na ostatni guzik!

 


Szkola i Kursy Wizazu // Strony sluchaczy WSR - powrot // WSR, Szkola Reklamy // Forum WSR // Dziennikarstwo // WSR